.

Pobierz Mozillę Firefox - lepsza przeglądarkę internetową

POMOC DLA UKRAINYPDF PDF

dodane 03 marca 2022

zdjęcie do artykułu

Szanowni Państwo! 

 

Koleżanki i Koledzy! 

 

Trwa wojna na Ukrainie. Każdy dziś powinien zdawać sobie sprawę z konsekwencji zaistniałej sytuacji a jednocześnie z moralnego obowiązku niesienia pomocy tym, którzy jej bezwzględnie potrzebują. 

 

Forum Związków Zawodowych nie będzie stać z boku. Chcemy działać w sposób skoordynowany i precyzyjny. Będziemy pomagać zgodnie z naszymi możliwościami.  W jaki sposób chcemy to zrobić? 

 

Prezes spółki Forum - Invest, Pan Antoni Duda złożył deklarację o zagospodarowaniu obiektu Domu Wczasowego „Zdrowie” w Krynicy - Zdrój na cele służące pomocy ukraińskim uchodźcom. Tym samym zadeklarował podjęcie odpowiednich działań prawnych, w tym złożenie akcesu o gotowości do odpowiednich instytucji. 

 

Dlatego już dziś uruchamiamy zbiórkę środków, które jako Forum Związków Zawodowych przekażemy na rzecz pokrycia kosztów funkcjonowania uchodźców na terenie obiektów Forum - Invest. Zgromadzone fundusze będą stanowić nieocenioną pomoc w zakresie zapewnienia godnych warunków bytowych uchodźcom, głównie kobietom, dzieciom i osobom starszym. 

 

Prosimy Was o pilne i aktywne zaangażowanie w zbiórkę. W tym celu zorganizowaliśmy konto, na które prosimy wpłacać pieniądze. Taka formuła działania została dziś, w dniu 1 marca 2022 roku nakreślona i przyjęta przez członków Prezydium Forum Związków Zawodowych uczestniczących w nadzwyczajnym posiedzeniu dotyczącym sytuacji na Ukrainie. 

 

Szczegóły dotyczące zbiórki: 

 

  • Numer konta - 93 1090 2590 0000 0001 4223 7086 (Santader Consumer Bank) 

 

  • WAŻNE - prosimy o wpisanie w tytule przelewu POMOC DLA UKRAINY

 

Ogromnie liczymy na Państwa zaangażowanie. 

 

Z poważaniem, 

 

Dorota Gardias 

Przewodnicząca Forum Związków Zawodowych 

 

org. Pismo w PDF (CZYTAJ TUTAJ)

 

 

 

Inny sposób POMOCY

 

W ramach pomocy dla objętej wojną Ukrainy, Porozumienie Związków Zawodowych KADRA zadecydowało wesprzeć działalność szpitala w Ivano-Frankowsku za pośrednictwem Fundacji „Elektrokardiologia – Ochojec”. (czytaj tutaj)

 

Fundacja pozostaje w stałym kontakcie z dyrekcją szpitala w Ivano-Frankowsku i w porozumieniu z nią będzie dokonywać zakupów najpotrzebniejszych materiałów.

 

Poniżej przesyłamy link do strony internetowej PZZ KADRA, gdzie znajduje się wpis o wsparciu pomocy medycznej dla Ukrainy.

Zapraszamy do wpłat oraz udostępniania wpisu.

https://www.kadra.org.pl/prosimy-o-wsparcie-pomocy-medycznej-dla-ukrainy/

 


« wróć do listy tekstów